'' NEXA DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ…''


Nexa Travel, seyahat tercihlerinize ve iş deneyimlerinize farklı bir anlayış getiriyor. Bilgili, tecrübeli, özenle çalışan ve en küçük detaylara büyük özen gösteren ekibimizle sizleri tanıştırmaktan onur duyarız. Çalışma prosedürlerine bağlı, kalite kontrolü ön planda 7/24 ve 365 gün en iyi servis garantisiyle çalışıyoruz. En geniş servis ağı ile sizlerle buluşuyoruz. Bunlar:
1- Toplantı ve Etkinlikler
2- Şirket Gezileri
3- Antalya’da tatil
4- Yurtdışı gezileri ve tatiller
Etkinlikler için yapılan organizasyonlar bilim niteliğindedir. Başarı ekibin iyi yönetilmesi ile mümkündür. Nexa Travel’da biz organizasyonlarımızı, küçük detaylara yönelik görevlendirme teknikleri ile yönetiriz. Zamanlama ve bütçe yönetimindeki hassasiyetimiz size karşı sorumluluklarımızı eksiksiz ve tam yerine getirmemizi sağlar. Biz Güçlü, Güvenilir ve Yenilikçi bir ekibiz…

NEXA EKİBİNDEN MESAJINIZ VAR… Biz genç dinamik ve altyapısı sağlam bir ekibiz. Etkinliğinizin her safhasının hakkını vererek sonlanacağından emin olabilirsiniz. Emin ellerdesiniz. Beklentilerinizi biliyoruz, düşleriniz ve öncelikleriniz, planladığınız bütçe ile size söz verdiğimiz şekilde gerçekleşecektir.

Sırrımız; “Enerjimizi verdiğimiz her iş bizim için tek ve eşsizdir.”

icon 1

Transfers

Wherever is your destination, we can help you move around safely and in comfort.

X

​DUBAI TUR

Price Includes

  1. 1. Return Airfare
  2. 2. Visa to Dubai
  3. 3. Accommodation in a new 5 Star hotel in City Center
  4. 4. Breakfast at Hotel
  5. 5. Dubai Airport Transfers
  6. 6. All Transportation as per itinerary
  7. 7. Dinner in a cruise boat
  8. 8. Safari and dinner in a desert camp

Day 1 Arrive Dubai International Airport. Meet on arrival & transfer from the airport to a hotel in the city area of Dubai. Rest of the time at leisure. Overnight at hotel.
Day 2 After breakfast at the hotel, you will depart at 10:00 am for half day (4-hour) Dubai City Tour. At 2:00 PM lunch in Mall of the Emirates and free time for shopping until 6:00 PM. Romantic dinner on cruise boat in Dubai Creek for viewing Dubai at night until 10:00 PM. Overnight at Hotel.
Day 3 After breakfast at the hotel, you will depart at 10:00 am for pink Flamingo watching in Ras Al Khor protected area full with mangrove plants that lives in the sea. Arrive to Burj Khalifa (tallest building in the world) at 12:00 noon. After lunch & free time Dubai Mall until 6:00 PM. Evening and dinner at Jumaira Beach Residence (JBR); most attractive place for night entertainment in Dubai (walking, shopping and dinning along the sea shore.
Day 4 After breakfast at the hotel, free time for shopping at Dubai City Center (near the hotel) and lunch in the mall. Return to your hotel. At 3:30pm Evening desert safari tour. At around 9:30pm you will be returned to your hotel Dinner at desert camp overnight at hotel.
Day 5 After breakfast at the hotel, you will depart at 10:00 am for Dubai Gold sooq. Return to hotel. Free time for shopping until evening. Transferred to the Dubai Airport
Happy Times in Dubai

X
icon 3

Uçak biletleri

Do you want to be on the other side of the globe the next day, while travelling in comfort? At Nexa Travel, we can help you find an economical ticket for your trip, while keeping you will not spending all your energy getting there.

X
icon 4

Oteller & Konaklama

Staying in the right location and receiving good hotel services will make your trip an enjoyable one. With Nexa Travel we will provide you with expert advice on hotels. Our travel consultants are able to provide you with ample details about our recommended hotels and the cities you plan to visit, so you can make the suitable choices.

X

ANTALYA’DA TATİL

ANTALYA HAKKINDA- SEVİSLERİMİZ - ANTALYADA GÖRÜLECEK YERLER VE YAPILACAK KEYİFLİ ETKİNLİKLER

İKLİM

İKLİM
kapat

Resmi Büyütmek için tıklayınız

TARİH

TARİH
kapat

Antalya 200.000 yıl öncesine dayanan zengin bir tarihe sahiptir. Şehrin birçok medeniyette şehir olarak yer alması ise 3000 yıl öncesine dayanmaktadır. Bu medeniyetler Hitit, Pers, Yunan, Roma, Bizans, Selçuk ve Osmanlı medeniyetleridir. Bu medeniyetlerin izleri hala Antalya’da görülmektedir. Antalya’da geçirdiğiniz her an bu medeniyetlerin etrafınızı sardığını hissedersiniz.

Resmi Büyütmek için tıklayınız

Coğrafya

Coğrafya
kapat

Antalya, 4 mevsimi aynı anda yaşamanızı sağlayan eşsiz bir coğrafi yapıya sahiptir. Buna rağmen daha çok denizi ve güneşi ile ünlüdür. Halbuki şehrin etrafını saran dağlarda Nisan ayı sonuna kadar kar keyfi yaşamak ve kayak yapmak mümkündür. Düşünün ki Mart ayında hem denize girebilir hem de kayak yapabilirsiniz. Ayrıca Antalya etrafındaki inanılmaz güzellikte farklılıkta birçok ilçeye merkez oluşturmaktadır.

Resmi Büyütmek için tıklayınız

Antalya Mutfağı

Antalya Mutfağı
kapat

Türk Mutfağı, Arap ve Yunan mutfağı ile benzerlik gösterse de kendine has dokunuşları ile dünyadaki en iyi mutfaklardan biridir. Eğer Antalya’daysanız bu yemekleri mutlaka denemelisiniz.
1. Meze  2. Piyaz  3. Ciğ Köfte  4. Midye    5. Lahmacun  6. Mantı    7. Yaprak dolması 8. Kebap        9. Kabak tatlısı 10. Baklava   

Resmi Büyütmek için tıklayınız

ŞİRKET KONAKLAMALARI

SERVİSLERİMİZ

Uluslar arası otel konaklamaları
Uçak biletleri, Vize işlemleri
Transfer ve Rehberlik Servisi
Uluslar arası iş geliştirme

SERVİSLERİMİZ
kapat

Uluslar arası otel konaklamaları:Hilton Otellerinin kurucusu şöyle demiş; “Lokasyon, lokasyon ve lokasyon.” Doğru bölgede ve iyi servis veren bir otelde konaklama hem işinizin verimliliğini arttırır hem de iş gezinize keyif katar. Seyahat danışmanlarımız, iş gezinizin organizasyonunu en ince detayları inceleyerek hazırlar. En iyi alternatifler ile size döner.
Uçak biletleri:Uzun iş gezileri her zaman yorucudur. Öyle ki bazen bağlantılı uçakları yakalamak için saatlerce hava alanında beklemek zorunda kalınabilir. Bu bağlantıları en doğru zamanda en uygun fiyatlar ile size sağlamak bizim işimiz.
Vize işlemleri:Vize işlemleri ile ilgili tüm işlemleri sizin adınıza biz yapıyoruz. Bütün süreç bizim kontrolümüzde rahat olun…
Transfer ve Rehberlik Servisi:Nereye giderseniz gidin, hava alanından sizi alıyoruz ve gitmek istediğiniz yere sizi en konforlu şekilde ve zamanında ulaştırıyoruz. İstediğiniz taktirde rehberlerimiz geziniz boyunca sizi asiste ediyor.
Uluslar arası iş geliştirme: Bizler ayrıca işinizi dünya çapında geliştirmede sizlere aracı oluyoruz. Örneğin eğer körfez ülkeleri ile çalışmak gibi bir planınız var ise, sizlere bölge iş adamları ve devlet ajansları ile görüşmeler sağlıyoruz. Kısaca Nexa Travel hizmetlerinde bir acenteden alacağınızın çok daha fazlası var.

İŞ GEZİLERİ

İş gezisi ve toplantılarınıza konfor getiriyoruz. Rehberlerimiz, hava alanından alınışınızdan geziniz bitene kadar sizlerle birlikte olacak...

İŞ GEZİLERİ
kapat

İş gezisi ve toplantılarınıza konfor getiriyoruz. Rehberlerimiz, hava alanından alınışınızdan geziniz bitene kadar sizlerle birlikte olacak.

TOPLANTI VE ORGANİZASYONLAR

Sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde toplantılarınızı ve organizasyonlarınızı size özel hale getiriyoruz...

TOPLANTI VE ORGANİZASYONLAR
kapat

Sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde toplantılarınızı ve organizasyonlarınızı size özel hale getiriyoruz.

TOPLANTI VE ORGANİZASYONLAR

SERVİSLERİMİZ - İŞ ETKİNLİKLERİ - Düğün ORGANİZASYONLARI - Özel ETKİNLİKLER

Etkİnlİk Yönetİmİ

Eğlence

Events Production

Halkla İlİşkİler

Model Seçİmİ

Marka ve Medya

blogumuz

N
"No one can whistle a symphony, ıt takes an orchestra to play it"
Nexa Travel
Fener Mahallesi Tekelioğlu Caddesi Seda Apt. No: 11/4
Antalya/Türkiye
T:(+90) 242 316 77 88
F:(+90) 242 316 77 85
E: info@nexa.com.tr
© Nexa Travel 2013 - Operated by TRAVALA TURİZM SEYAHAT ACENTASI